تفاوت ها چیست؟

تفاوت ها وب سایتی است که به بیان تفاوت میان دو مفهوم ، محصول ، زبان ها و فرهنگ ها و یا هر نوع چیزی می پردازد . در حقیقت این وب سایت مرجعی برای دانش افزایی در وب فارسی است

تفاوت ها چگونه کار میکند؟

تفاوت ها جهت تولید محتوای وب سایت خود با همکاری تنی چند از متخصصین و مترجمین کشور به تولید و یا ترجمه مقالات و مطالب مقایسه ای بین مفاهیم مختلف در وب فارسی می پردازد

همکاری با تفاوت ها چگونه است؟

تفاوت ها علاقمند است با مترجمین حرفه ای جهت ترجمه و همچنین متخصصین در حوزه های مختلف جهت تولید محتوا همکاری نماید. پیشنهاد میشوداز طریق فرم همکاری با ما ارتباط باشید

تفاوت بین طراحی مفهومی و طراحی با جزئیات چیست؟

تفاوت بین طراحی مفهومی و طراحی با جزئیات چیست؟

در صنایع ، تفاوت بزرگی میان طراحی مفهومی و طراحی با جزئیات وجود دارد.

با این حال برای هر شرکتی که در تولید محصولاتش با سایر شرکت ها رقابت می کند هر دو مهم هستند چراکه طراحی مفهومی به بررسی امکان اجرای طرحی که در ذهن طراح است کمک می کند.

گاهی اوقات، یک ایده مبهم در ذهن یک شرکت مرتبط با محصول جدید وجود دارد و بقیه کار به عهده طراح است تا با نرم افزار  اتوکد طرح سه بعدی محصول را ارائه دهد.

کارمندان شرکت در بهترین حالت می تواند طراحی دو بعدی محصول را بکشند و در نهایت محصول زمانی شکل می گیرد که  پیش نویس یک مدل سه بعدی از آن تهیه شود.

طراحی جزئیات بخش نهایی قبل از تولید یک محصول است  و بر روی ریزترین جزئیات هم دقت می شود تا محصولی که به خط تولید می رسد مشکلی نداشته باشد.

هنگامی که یک محصول مرحله تولید ایده را می گذراند، کافی است تعدادی طرح  توسط طراح ومدیریت برای بدست آوردن جزئیات کار ایجاد شود.

این کار در  نرم افزار اتوکد و با یک مدل سه بعدی به نمایش درمی آید. این مدل تمام جزئیات لازم را ندارد، بنابراین مشخص نیست که محصول کارایی خواهد داشت یا خیر.

طرح سه بعدی به مدیر این آگاهی را می دهد که آیا این ایده قابلیت رسیدن به مرحله تولید را دارد یا خیر؟
هنگامی که یک مفهوم موجود در ذهن یک طراح در قالب یک مدل سه بعدی قرار می گیرد و از طرف مدیریت تایید می شود ، وقت به دست آوردن جزئیات ظریف است.

این مرحله ای است که در آن طراح طوری همه جزئیات ظریف را در نظر می گیرد که مطمئن شود این محصول در نهایت در مرحله تولید قرار گرفته است.

 

او قطعات مونتاژ و قطعات دیگر که مدیریت باید از دسترس بودن تامین کنندگان آنها مطمئن باشد را طراحی می کند.

این مرحله از طراحی زمانی کامل تلقی می شود که همه مسائل طبقه بندی شوند و طراحی ها پاکسازی شوند.

اگه از این مقاله خوشت اومده چرا با دوستات به اشتراک نمیزاری؟

نوشته های مرتبط