تفاوت ها چیست؟

تفاوت ها وب سایتی است که به بیان تفاوت میان دو مفهوم ، محصول ، زبان ها و فرهنگ ها و یا هر نوع چیزی می پردازد . در حقیقت این وب سایت مرجعی برای دانش افزایی در وب فارسی است

تفاوت ها چگونه کار میکند؟

تفاوت ها جهت تولید محتوای وب سایت خود با همکاری تنی چند از متخصصین و مترجمین کشور به تولید و یا ترجمه مقالات و مطالب مقایسه ای بین مفاهیم مختلف در وب فارسی می پردازد

همکاری با تفاوت ها چگونه است؟

تفاوت ها علاقمند است با مترجمین حرفه ای جهت ترجمه و همچنین متخصصین در حوزه های مختلف جهت تولید محتوا همکاری نماید. پیشنهاد میشوداز طریق فرم همکاری با ما ارتباط باشید

تفاوت بین کوکاکولای رژیمی و کوکاکولای صفر (zero) چیست؟

تفاوت بین کوکاکولای رژیمی و کوکاکولای صفر(zero) چیست؟

کوکاکولای رژیمی و کوکاکولای صفر نوشابه های کم کالری از خانواده کوکاکولا می باشند اما باهم متفاوت دارند که در این مقاله وب سایت تفاوتها به بیان این امر می پردازد.

 

کوکاکولای رژیمی در سال ۱۹۸۲ معرفی شد و به یک شهرت بزرگ در امریکا تبدیل شد و  مردم از آن بیشتر از نوشابه های بدون قند استقبال کردند.

 

کوکاکولای صفر بعدها در سال ۲۰۰۵ معرفی شد و به عنوان داشتن کالری صفر و قند صفر به بازار ایالات متحده و نقاط دیگر عرضه شد.

کوکاکولای رژیمی:

کوک رژیمی ، به نام های کوکاکولای رژیمی ، کوکاکولای لایت و کوک لایت در کشور های مختلف شناخته می شود و لقب سومین نوشابه ی محبوب جهان را برای نوشیدن در دست دارد.

کوک رژیمی نزد کسانی که تمایلی به دریافت کالری ندارند، اما از نوشابه های خوشمزه لذت می برند، بسیار محبوب است.

کوک رژیمی از فرمول تغییر یافته ی کوکاکولا استفاده نمی کند، بلکه فرمول آن کاملا متفاوت است.

مواد تشکیل دهنده در ساخت نوشابه ی رژیمی شامل آسپارتام، پتاسیم، کافئین، آب تصفیه شده ی گازدار و عطر و طعم می باشد.

یکی از دلایل محبوبیت کوکاکولای رژیمی نزد مردم، داشتن طعم های مختلف آن است. طعم دهنده های مختلف موجود در کوک رژیمی شامل  کولا، کولای چای سبز، کولای گیلاس وانیلی، کولای  لیمویی، کولای نارنجی و کولای تمشک می باشند.

 

کوکاکولای صفر:

کوک صفر که با عنوان کوکا کولای صفر نیز در برخی از کشورها شناخته می شود، از مواد تشکیل دهنده ای مانند آب گازدار خالص ، کافئین، آسپارتام و پتاسیم ساخته شده است.

از این رو می توان بر داشت کرد که تفاوت زیادی در مواد تشکیل دهنده ی آن با کوکاکولای رژیمی وجود ندارد.

تفاوت بزرگ بین کوک رژیمی و کوک صفر این است که کوک صفر بر خلاف کوک رژیمی بدون شکر، بطوری فرموله شده است که با طعم و مزه ای مانند کوکا کولا ، مطلقا هیچ کالری ای به همراه نداشته باشد.

اما بر خلاف این که کوکاکولای رژیمی در انواع طعم ها وجود دارد، کوک صفر تنها در طعم های گیلاس و وانیل تولید می شود که این دو نوع  به اسم های کوکا کولای گیلاسی صفر و کوکا کولای وانیلی صفر شناخته می شوند.

 

نکته ای که باعث محبوبیت بیشتر کوکاکولای صفر میان جوانان می شود این است که این نوشابه از کوکاکولای رژیمی خوشمزه تر می باشد.

طعم و مزه ی بهتر کوکاکولای صفر احتمالا به دلیل وجود شیرین کننده های مصنوعی از قبیل Ace K و آسپارتام در ترکیب آن می باشد.

محققان دریافته اند که ترکیب مواد تشکیل دهنده باعث ایجاد تفاوت بین کوکاکولای رژیمی و کوکاکولای صفر می شود. جالب است توجه داشته باشید که کوک رژیمی در میان زنان محبوب است در حالی که کوک صفر در میان مردان و جوانان محبوب می باشد.

 

 پس بطور خلاصه :

– کوکاکولای رژیمی کم کالری و نوشابه ای بدون قند است در حالی که کوکاکولای صفر با کالری صفر و قند صفر به بازار عرضه می شود.

– کوکاکولای رژیمی در طعم های مختلف تولید می شود اما کوکاکولای صفر فقط در دو طعم به بازار عرضه می شود.

– کوکاکولای رژیمی با یک فرمول کاملا متفاوت ساخته شده است اما کوکاکولای صفر فرموله شده تا دقیقا طعمی مانند کوکا کولای معمولی داشته باشد.

– کوکاکولای رژیمی میان زنان محبوب است در حالی که کوکاکولای صفر میان مردان یا جوانان محبوب است.

 

 

اگه از این مقاله خوشت اومده چرا با دوستات به اشتراک نمیزاری؟