تفاوت ها چیست؟

تفاوت ها وب سایتی است که به بیان تفاوت میان دو مفهوم ، محصول ، زبان ها و فرهنگ ها و یا هر نوع چیزی می پردازد . در حقیقت این وب سایت مرجعی برای دانش افزایی در وب فارسی است

تفاوت ها چگونه کار میکند؟

تفاوت ها جهت تولید محتوای وب سایت خود با همکاری تنی چند از متخصصین و مترجمین کشور به تولید و یا ترجمه مقالات و مطالب مقایسه ای بین مفاهیم مختلف در وب فارسی می پردازد

همکاری با تفاوت ها چگونه است؟

تفاوت ها علاقمند است با مترجمین حرفه ای جهت ترجمه و همچنین متخصصین در حوزه های مختلف جهت تولید محتوا همکاری نماید. پیشنهاد میشوداز طریق فرم همکاری با ما ارتباط باشید

تفاوت بین قهوه و اسپرسو چیست؟

تفاوت بین قهوه و اسپرسو چیست؟

قهوه : 

قهوه محبوب ترین نوشیدنی در جهان است و بیش از میلیونها نفر در سراسر برای اینکه  در طول روز پرانرژی باشند روز خود را با یک فنجان قهوه داغ آغاز می کنند.

قهوه یا با استفاده از دانه های قهوه یا پودر قهوه آماده می شود. با این حال، در بازار، انواع مختلف قهوه مانند اسپرسو، کاپوچینو، اسپرسو قوی، مکا، Americano، و غیره داریم.

افرادی که انواع مختلف قهوه را نمی شناسند گیج می شند ونمی توانند تفاوت بین قهوه واسپرسو را بگویند.وب سایت تفاوت ها در این مقاله تلاش می کند تا تفاوت های بین قهوه و اسپرسو به زبان ساده بیان کند. جالب است بدانید، دستگاهی هم به نام دستگاه اسپرسو وجود دارد که قهوه اسپرسو درست می کند.

درست همانگونه که فورد یک نوع خودرو و یا تنها یک نوع از خودرو های ساخته شده توسط شرکت فورد است، اسپرسو یک نوع قهوه در میان انواع مختلف قهوه است که در فرهنگ های مختلف با نام های مختلف شناخته می شود.

اسپرسو:

در حقیقت، قهوه اسپرسو، قهوه ای است که از طریق یک فرآیند خاص که در آن آب جوش تحت فشار زیادی از روی دانه های قهوه عبور می کند و قهوه ای  با عطر و طعم منحصر به فرد وبسیار غلیظ درست می شود.

 اسپرسو یک نوع قهوه است که به شکل پایه برای تهیه بسیاری از انواع دیگر قهوه مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت بین قهوه و اسپرسو چیست؟

– در ساده ترین عبارت، قهوه آشامیدنی است که با ریختن آب جوش بر دادنه های قهوه به دست می آید ، در حالی که اسپرسو یک نوع خاص از قهوه است که با ریختن آب داغ تحت فشار بر روی دانه های ریز قهوه ، آشامیدنی غلیظی بدست می آید که طرفداران زیادی بین دوستداران قهوه در سراسر جهان دارد.

– همه اسپرسو ها قهوه هستند ولی همه قهوه ها اسپرسو نیستند.
 –زمان دم کشیدن اسپرسو بسیار کوتاه تر قهوه است.

– یک فنجان اسپرسو گران تر از قهوه است چراکه نیاز به دما و فشار بسیار بالا دارد و از دستگاههای گران قیمتی برای تهیه آن استفاده می شود.

– اسپرسو محبوب ترین و سریعترین نوع قهوه از لحاظ رشد مصرف است.

اگه از این مقاله خوشت اومده چرا با دوستات به اشتراک نمیزاری؟