تفاوت ها چیست؟

تفاوت ها وب سایتی است که به بیان تفاوت میان دو مفهوم ، محصول ، زبان ها و فرهنگ ها و یا هر نوع چیزی می پردازد . در حقیقت این وب سایت مرجعی برای دانش افزایی در وب فارسی است

تفاوت ها چگونه کار میکند؟

تفاوت ها جهت تولید محتوای وب سایت خود با همکاری تنی چند از متخصصین و مترجمین کشور به تولید و یا ترجمه مقالات و مطالب مقایسه ای بین مفاهیم مختلف در وب فارسی می پردازد

همکاری با تفاوت ها چگونه است؟

تفاوت ها علاقمند است با مترجمین حرفه ای جهت ترجمه و همچنین متخصصین در حوزه های مختلف جهت تولید محتوا همکاری نماید. پیشنهاد میشوداز طریق فرم همکاری با ما ارتباط باشید

تفاوت بین امپوریو آرمانی و جورجیو آرمانی چیست؟

تفاوت بین امپوریو آرمانی و جورجیو آرمانی چیست؟

هر گاه از آرمانی سخن به میان می آید،ما را به یاد طراحی لباس ها و لوازم جانبی از قبیل عینک، ساعت، کیف های دستی، کیف پول ، و البته شلوار جین معروف آرمانی می اندازد. جورجیو آرمانی و امپوریو آرمانی هر دو مارک طراحی هستند، اما اغلب مردم میان این دو به اشتباه می افتند و نمی توانند تصمیم بگیرند که کدام یکی از این دو واقعی است. بسیاری از افراد احساس می کنید که بین این دو برند رابطه ای وجود دارد، اما آنها نمی توانند بفهمند دقیقا چه رابطه ای وجود دارد. تفاوتها در مقاله دیگری به تفاوت بین امپوریو آرمانی و امپوریو اکسچنج پرداخته است که پیشنهاد می کنیم ان را نیز مطالعه بفرمایید . 

در این مقاله تفاوت ها به بررسی تفاوت بین جورجیو آرمانی و امپوریو آرمانی میپردازد.

جورجیو آرمانی

جورجیو آرمانی همواره به عنوان موفق ترین طراح مد شناخته شده است.

او یک افسانه زنده و صاحب شرکت آرمانی است که آن را در سال ۱۹۷۵ تاسیس کرده است. او یک طراح ایتالیایی معروف است که گرانترین مدل های لباس مردانه و زنانه و…..را طراحی می کند. او کار خود را به عنوان یک طراح در تولیدی Nino Cerruti  آغاز کرد اما به زودی خط لباس خود را با همکاری دوستش  گالئوتی راه اندازی نمود. این شرکت به سرعت با نام تجاری جورجیو آرمانی به موفقیت بسیاری رسید. تولیدات این شرکت تنها منحصر به شلوار جین نیست بلکه لباس زیر و لباس شنا نیز تولید می کند.

جورجیو آرمانی نامی است که تنها به پوشاک مربوط نمی شود بلکه همچنین ساعت، طلا و جواهر، لوازم آرایشی، عینک، کمربند، کیف پول، کیف های دستی، و خیلی لوازم دیگر را در بر می گیرد.

 

امپوریو آرمانی

امپوریو آرمانی مارکی است که در بوتیک هایی که محصولات جورجیو آرمانی را می فروشند،به چشم می خورد. در واقع، خانه مد جورجیو آرمانی مارک های مختلف مانند, Armani Junior, Armani Collezioni , Armani Armani Exchange, Giorgio Armani Priva  و غیره ایجاد کرده است.امپوریو آرمانی فقط یکی از مارک های  معرفی شده توسط خانه مد جورجیو آرمانی برای فراهم نمودن نیازهای خاص جوانان  و مجموعه  Collezioniاست.

اگر شما تفاوت میان polo (مارک تی شرت) و رالف لورن ( طراح مد آمریکایی مارک polo) و یا تفاوت میان Marc by Marc Jacobs ( مارک لباس) و مارک جیکوبز( طراح آمریکایی) را درک کنید، فهم تفاوت میان جورجیو آرمانی و امپوریو آرمانی
آسان می شود.

 

تفاوت بین امپوریو آرمانی و جورجیو آرمانی چیست؟

جورجیو آرمانی هم نام طراح ایتالیایی و هم نام خانه مد ایجاد شده توسط او است.
در حالی که جورجیو آرمانی نام تجاری و به طور کلی نام شرکت تولید کننده لباس، ساعت، عینک، کیف پول، کمربند، کیف های دستی، لباس زیر، لباس شنا است، امپوریو آرمانی خط تولید لباس ایجاد شده توسط جورجیو آرمانی، برای تهیه نیازهای جوانان می باشد.
مارک تجاری امپوریو آرمانی از نمایشگاه به نام Emporio آرمانی اگر این خط از لباس را نیز می توان در فروشگاه های شاخص از جورجیو آرمانی به فروش می رسد.
امپوریو آرمانی امروزه نام تجاری بسیار موفقی در سراسر آمریکا می باشد.
امپوریو آرمانی آخرین خط تولید گران قیمت لباس در دسترس از خانه مدی به نام جورجیو آرمانی می باشد.
با تایید افراد مشهوری مانند مانند کریستین رونالدو و مگان فاکس امپوریو آرمانی، تبدیل به موفق ترین خط پوشاک جورجیو آرمانی شده است.

اگه از این مقاله خوشت اومده چرا با دوستات به اشتراک نمیزاری؟

نوشته های مرتبط