تفاوت ها چیست؟

تفاوت ها وب سایتی است که به بیان تفاوت میان دو مفهوم ، محصول ، زبان ها و فرهنگ ها و یا هر نوع چیزی می پردازد . در حقیقت این وب سایت مرجعی برای دانش افزایی در وب فارسی است

تفاوت ها چگونه کار میکند؟

تفاوت ها جهت تولید محتوای وب سایت خود با همکاری تنی چند از متخصصین و مترجمین کشور به تولید و یا ترجمه مقالات و مطالب مقایسه ای بین مفاهیم مختلف در وب فارسی می پردازد

همکاری با تفاوت ها چگونه است؟

تفاوت ها علاقمند است با مترجمین حرفه ای جهت ترجمه و همچنین متخصصین در حوزه های مختلف جهت تولید محتوا همکاری نماید. پیشنهاد میشوداز طریق فرم همکاری با ما ارتباط باشید

تفاوت بین امپوریو آرمانی و آرمانی اکسچنج چیست؟

تفاوت بین امپوریو آرمانی و آرمانی اکسچنج چیست؟

امپوریو آرمانی وآرمانی اکسچنج برندهای تجاری یا خط تولید پوشاکی هستند که توسط خانه مد به نام جورجیو آرمانی ایجاد شده اند. نام آرمانی تصاویر لباس و همچنین لوازم جانبی مانند ساعت، عینک آفتابی، کیف پول، کیف های دستی، کمربند، لباس شنا، زیر و غیره را به ذهن می اورد.

بسیاری از مردم هنگامی که مارک امپوریو آرمانی و یا آرمانی اکسچنج را می بینند گیج می شوند ونمی دانند آیا محصول واقعی آرمانی را خریده اند یا خیر. هر چند این دو مارک نام عمومی آرمانی را دارند اما تفاوت هایی با هم دارند که در این مقاله تفاوتها به بررسی آنها می پردازد.

تفاوتها در مقاله دیگری به تفاوت بین امپوریو آرمانی و جورجیو آرمانی پرداخته است که پیشنهاد می کنیم آن را نیز مطالعه بفرمایید . 

امپوریو آرمانی

امپوریو آرمانی خط تولید لباس های ارائه شده توسط جورجیو آرمانی است ، که پوشاک مربوط به جوانان در گروه سنی ۲۰-۳۰ را تهیه می کند.

 این مارکی است که توسط خود جورجیو آرمانی بصورت نمادین طراحی شده است. هر سال در هفته مد میلان، توجه ویژه ای بر آخرین مجموعه ارائه شده این مارک وجود دارد. کسانی که عاشق لباس های طراحی شده جورجیو آرمانی هستند اما بدلیل قیمت بالای محصولات از خرید صرفنظر می کنند، از قیمت های مناسب امپوریو آرمانی به طور مطلوبی شگفت زده می شوند.

این خط تولید لباس و لوازم جانبی در سراسر آمریکا در فروشگاه مستقل امپوریو آرمانی در دسترس است هر چند که می توان تعدادی از این محصولات را در بوتیک های  جورجیو آرمانی یافت.

آرمانی اکسچنج

آرمانی اکسچنج یک برند فرعی تحت برند جورجیو آرمانی است که توسط خانه مد در سال ۱۹۹۱ برای فراهم نمودن نیاز افرادی که علاقه به لباسهای شیک وتا حدودی تحریک آمیز دارند معرفی شده است.

این نام تجاری یک نام تجاری فرعی از مجموعه جورجیو آرمانی است که معمولا در فروشگاه های مد در سراسر کشور ارائه می شود. در واقع، این مارک، در ۳۱ کشور جهان و نیزبه طور آنلاین از طریق وب سایت متعلق به شرکت به فروش می رسد.

لباس های آرمانی اکسچنج  نسبت به سایر برندهای فرعی جورجیو آرمانی رنگارنگ و سنتی است. لباس های ارائه شده این برند اغلب پنبه ای وبدون هیچ پلی استر اضافه ای هستند. لباس مارک A|X (آرمانی اکسچنج) در مقایسه با مارک های دیگر جورجیو آرمانی ارزانتر هستند.آرمانی اکسچنج بیشتر لباس های ورزشی مثل تی شرت و لباس های کتانی تولید می کند تا لباس های رسمی .


تفاوت بین امپوریو آرمانی و آرمانی اکسچنج چیست؟

آرمانی اکسچنج نسبت به امپوریو آرمانی مد روزتر ومعمول تر است.

آرمانی اکسچنج برای سهولت A|X نامیده می شود.

آرمانی اکسچنج برای نوجوانان و دوستداران مد خیابانی است، در حالی که امپوریو آرمانی بیشتر برای افراد جوان بین سنین ۲۰ -۳۰ در نظر گرفته شده است.
آرمانی اکسچنج  نام تجاری است مناسب نوجوانان که بتدریج و بطور غیر محسوس درحال رسیدن به بزرگسالی می باشند.
امپوریو از اکسچنج گرانتر است.

اگه از این مقاله خوشت اومده چرا با دوستات به اشتراک نمیزاری؟

نوشته های مرتبط