تفاوت ها چیست؟

تفاوت ها وب سایتی است که به بیان تفاوت میان دو مفهوم ، محصول ، زبان ها و فرهنگ ها و یا هر نوع چیزی می پردازد . در حقیقت این وب سایت مرجعی برای دانش افزایی در وب فارسی است

تفاوت ها چگونه کار میکند؟

تفاوت ها جهت تولید محتوای وب سایت خود با همکاری تنی چند از متخصصین و مترجمین کشور به تولید و یا ترجمه مقالات و مطالب مقایسه ای بین مفاهیم مختلف در وب فارسی می پردازد

همکاری با تفاوت ها چگونه است؟

تفاوت ها علاقمند است با مترجمین حرفه ای جهت ترجمه و همچنین متخصصین در حوزه های مختلف جهت تولید محتوا همکاری نماید. پیشنهاد میشوداز طریق فرم همکاری با ما ارتباط باشید

تفاوت بین Artist و Designer چیست؟

تفاوت بین Artist و Designer چیست؟

Artist وDesigner دو واژه ای هستند که اغلب به عنوان کلماتی که معنای مشابه ای دارند اشتباه می شوند.
اگر بخواهیم ( درمعنى لغات ) دقیق شویم ، بین این دو واژه تفاوت وجود دارد.در واقع، هر دو واژه اشاره به دو حرفه متفاوت دارند.
وب سایت تفاوتهادر نظر دارد در این مقاله تفاوت Artist و Designer را بیان کند . پس با ما همراه باشید

Artist

Artist کسی است که نقاشی، طراحی و مجسمه سازی می کند جالب است توجه داشته باشید که نقاشی هم شامل آبرنگ می شود و هم رنگ روغن. طراحی شامل طراحی با زغال و طراحی با مداد است.

Designer

از سوی دیگرDesigner فردی است که ساختمان ودیگر سازه ها را طراحی می کند.
این تفاوت عمده بین این دو واژه است.
کلمه (Designer) اغلب در مفهوم گسترده تری نیز بکار می رود , کلمهDesigner برای اشاره به فردی است که کار طراحی پوشاک و ارائه آخرین مدل ها در لباس را بر عهده دارد. طراح نقش بسیار مهمی را در نمایش های مد بر عهده دارد.
او اهمیت زیادی به برگزاری نمایش می دهد.

از سوی دیگر، یک Artist به عنوان تولید کننده شاهکارهای خوب هنری مورد احترام است.

لئوناردو داوینچی، میکل آنژ و از نقاشان و هنرمندان مشهور جهان هستند.

Designer برای تکمیل کار و یا پروژه خود بهArtist وابسته است . عکس این قضیه درست نیست . Artist به هیچ وجه وابسته به Designer نیست.
البته در کار گروهی این اتفاق می افتد . به عنوان مثال Artist کاری را که Designer برای امرار معاش خود به او داده است، کامل می کند.
بنابراین کلمهArtist ، به عنوان زیر مجموعه ای از کلمه Designer بنظر می رسد.
برای اتمام پروژه مهندسی و یا یک کار معماری هر دو این حرفه ها باید در هم ادغام شوند. بنابراین، طراح اغلب به عنوان یک مهندس سخن می گوید. هنرمند برای نمایش آثار مانند نقاشی، طراحی و مجسمه سازی نمایشگاه هایی را برپا می کند.

اگه از این مقاله خوشت اومده چرا با دوستات به اشتراک نمیزاری؟

نوشته های مرتبط